Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Owińska - Oferty wynajmu lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Lokal handlowy, Plac Przemysława

Owińska,wielkopolskie

67,73 zł/m²25,10 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w samym sercu Owińsk - Plac Przemysława Oferujemy na wynajem kompaktowy i funkcjonalny lokal o powierzchni 25,1 m , położony w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biuro, ul. Roosevelta

Stare Miasto,Poznań(Owińska + 13 km)

83,33 zł/m²72 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Centrum - ul. Roosevelta - piękna secesyjna kamienica po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 72 m2, mieści się na drugim piętrze, posiada dwa balkony typu loggie z pięknym widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

250,67 zł/m²45 m² 11 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Okraglak *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań(Owińska + 13 km)

81,83 zł/m²18,33 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. lokal ok 18,3 m położony na parterzeokna z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań(Owińska + 13 km)

45 zł/m²250 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowej w budynku położonym w zachodniej części Poznania, na Grunwaldzie. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z Centrum Poznania, z węzłami.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Suchy Las

Suchy Las(Owińska + 8 km)

60 zł/m²300 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie polecam na wynajem powierzchnie biurowo usługowe położone w nowym budynku w Suchym Lesie. Powierzchnie do najmu są oferowane w różnych wariantach od 300 do 2100 m2. Ostateczna.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²668 m² 9 686 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesna powierzchnia biurowa w budynku w Poznaniu, ul. Grunwaldzka Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestrzeni biurowej w prestiżowym budynku -nowoczesnym kompleksie,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, Śródka

Warszawskie-Pomet-Maltańskie,Poznań(Owińska + 13 km)

57 zł/m²104 m² 5 928 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam do wynajmu nową powierzchnię biurową o różnych powierzchniach od 12 m2 w różnych konfiguracjach 20 m2, 25 m2, 30 m2, 40 m2, 60 m2, 100 m2, 200 m2, 400 m2, 500 m2 itp. Na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Dąbrowa

Dąbrowa(Owińska + 20 km)

45 zł/m²200 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biura na wynajem - Dąbrowa Office Park, 16 km od Poznania Do wynajęcia elastyczne powierzchnie biurowe w nowoczesnym kompleksie Dąbrowa Office Park. Ponad 5000 m przestrzeni klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, al. Wielkopolska

Sołacz,Poznań(Owińska + 13 km)

59,09 zł/m²22 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Niedrogi lokal w prestiżowej dzielnicy Sołacz na prowadzenie działalności gospodarczej. Polecam do wynajęcia ustawny lokal biurowy o powierzchni ok, 22m2 zlokalizowany w willi miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

53,96 zł/m²55,60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia lokal handlowo-biurowo-usługowy z wejściem bezpośrednio od ulicy Rolnej, w bardzo czytelnej lokalizacji.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij